Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SMERO, spol. s r.o.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11099030710 | aktuálnost: 13. 7. 2016

Řidiči dodávkových aut

Pro náš velkoobchod kancelářských potřeb SMERO přijmeme řidiče, kteří včas a s úsměvem doručí zboží k zákazníkovi. Jestliže za sebou chcete vidět kus odvedené práce, může být toto místo právě vaše. Pokud rádi řídíte přihlaste se a zašlete životopis na e-mail prokesova.l@smero.cz

Náplň práce:
Práce řidiče – naložení zboží do auta, závoz zboží zákazníkovi.

Požadujeme:
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
Chuť učit se novým věcem.
Základní znalost práce na PC.
Řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr - pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí v nové moderní budově.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

Nástup možný ihned. V případě vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail: prokesova.l@smero.cz Do předmětu uveďte název pracovní pozice pozice „Řidič - Rajhrad“.
Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha