Typ nabídky

Minimální mzda

Paletový manipulant

referenční číslo: AB65D046 | aktuálnost: 06.02.2017

Hofmann Wizard s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v okrese Rokycany, hledáme vhodného kandidáta.

Náplň práce

- Správná obsluha linky, objednávání materiálu a obalů na jednotlivé linky. Pomoc při inventurách.
- Manipulace s ručním paletovým vozíkem / EGV
- Zavážení a vyvážení výrobní linky
- Rozebírání a sestavování obalů .
- Při poruchách průběhu práce informovat nadřízeného
- Dle potřeby a pokynů účast na inventurách
- Dodržení pořádku a čistoty (5S), péče o pracovní prostředí a pracovní místa při dodržování provozních směrnic
- Spolupráce na akcích oprav a optimalizace
- Vychystání dílu a sestav dle zadaného postupu, podle zakázky při dodržování časových, kvalitativních směrnic a standardů v přiřazeném pracovišti
- Realizace okamžitých opatření při alarmu kvality (např. poškozený obal, poškozený materiál, ...)
- Navrhuje zlepšení
- Dodržování BOZP

Požadujeme

- Aktivní přístup, spolehlivost
- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Zkušenosti z obdobné pozice

Nabízíme

- Zázemí silné a stabilní společnosti
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na dopravu nebo možnost využít firemní dopravu
- Přítomnostní bonus
- Dovolená navíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní