Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojový inženýr s anglickým jazykem

referenční číslo: 9596 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte dokončenou vysokou školu technického zaměření? Máte zkušenosti s designem produktů a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Chcete se podílet na testování a vývoji produktů? Chcete se stát součástí moderní mezinárodní společnosti a určovat vývoj ve světě automobilového průmyslu?
Zašlete nám Váš životopis.
Nadnárodní společnost působící v oblasti automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad VÝVOJOVÉHO INŽENÝRA s ANGLICKÝM JAZYKEM

Náplň práce

  • Vývoj designu produktů
  • Návrh a koordinace změn v konstrukci
  • Testování a vývoj produktů
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu
  • Tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka
  • Zkušenosti z automotive na technické pozici
  • Znalost CAD programů
  • Znalost mechaniky a výrobních technologií

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příspěvek na rekreaci
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha