Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Státní fond životního prostředí České republiky

Odborný rada - finanční manažer/ka

referenční číslo: AB416FAE | aktuálnost: 12. 1. 2017

Náplň činnosti:
• metodika hodnocení a financování projektů spolufinancovaných z evropských fondů;
• hodnocení žádostí o finanční podporu z hlediska ekonomické a úvěrové způsobilosti žadatele;
• orientace v zajištění půjček (zástava nemovitostí, ručení třetích osob apod.);
• příprava ekonomických podkladů pro uzavření smluv o podpoře a zástavních smluv;
• kontrola dokladů pro realizaci finančních toků k příjemcům podpory;
• provádění dokladové finanční kontroly;
• průběžné sledování a vyhodnocování poskytnutých podpor EU a SFŽP ČR z hlediska ekonomických parametrů.

Požadujeme:

požadavky a způsob přihlášení naleznete ve zveřejněném oznámení o vyhlášení výběrového řízení pod odkazem:

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha