Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Callis Inter s.r.o.

Pokladníci v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10797810790 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Náplň práce pokladní: přijímaní a zpracovávání plateb zákazníků výměnou za zakoupené zboží, realizace bezhotovostních plateb
Náplň práce: doplňování zboží na potřebném oddělení, poskytování kvalitního servisu zákazníkům včetně aktivního prodeje, evidování a polepování výprodejového zboží, kontrola kvality a trvanlivosti zboží, označování zboží cenovkami a kontrola jejich správnosti, aktivní přístup při příjmu zboží, umísťování plakátů a dekorace prodejní plochy
Požadujeme: potravinářský průkaz, trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav, praxe v obchodě není podmínkou, ochotu pracovat ve směnném provozu, spolehlivost, svědomitost, ochotu učit se novému, schopnost osvojit si práci s registrační pokladnou, odolnost vůči stresovým situacím, přesnost, zodpovědnost, časová flexibilita
Výhody: zajímavé finanční ohodnocení, nadstandardní příplatky za směnný provoz, jistotu výplatního termínu, možnost profesního růstu, možnost získat zkušenosti z moderního velkoobchodu, zajištění vstupní lékařské prohlídky – zdarma
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha