Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INSTAL spol. s r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11115970790 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců), potom s možností změny na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.

Náplň práce: servis a poradenská činnost stávajícím zákazníkům; aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků ve svěřeném regionu; zpracování poptávek, nabídek, objednávek, realizace zakázek; reporting.

Požadavky: osobnost s obchodními a komunikačními dovednostmi; prokazatelnou praxi v obchodní oblasti (min. 2 roky praxe), znalost produktů inženýrských sítí, případně TZB; vzdělání min. SŠ technického směru - zaměstnavatel upřednostňuje SPŠ stavební, obor TZB; uživatelskou znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič); příjemné a profesionální vystupování; spolehlivost a pracovitost; flexibilita, samostatnost; optimismus.

Zaměstnavatel nabízí: stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti; motivující finanční ohodnocení = zajímavá provize z realizovaných zakázek; průběžné vzdělávání v oboru; zapracování zkušenými kolegy z oboru; firemní benefity; místo výkonu práce Náchod.
Info o sortimentu na www.instal.cz

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj strukturovaný životopis na e-mail: lukas.zalis@instal.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail