Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MADETA a. s.

Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10895780790 | aktuálnost: 2. 8. 2016

VŠ technického směru (ideálně strojní zaměření), případně SŠ s delší dobou praxe, praxe na obdobné pozici min. 5 let, aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou, Práce na PC-výhodou zkušenosti s AutoCAD, zkušenost s vedením kolektivu, samostatnost v rozhodování a kritické myšlení, komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B.
plánování a řízení údržby strojů, zařízení a budov, vedení pracovního týmu, sledování nákladů na údržbu a jejich optimalizace, evidence a vyhodnocování spotřeby energií, plánování a realizace technických projektů, spolupráce s pracovníky ostatních oddělení, plánování a zavádění technických a technologických změn, operativní řešení problémů.
Nabízíme: zajímavou a odbornou práci na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti s více než 110letou tradicí, mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem kandidáta, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (mobilní telefon s neomezeným tarifem, závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny apod.)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail