Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UniCall Communication Group s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10426820710 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Místo výkonu práce: tř. Kosmonautů 29, Olomouc.
Hledáte finanční jistotu? Přejete si být součástí nadnárodní společnosti, nebo prostě jen chcete změnu? Do naší nově otevírané pobočky společnosti Unicall Communication Group s.r.o. hledáme možná právě Vás.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, ale také brigádu kompletní zaškolení na náklady zaměstnavatele; fixní plat + motivující bonusový systém; příspěvek na dopravu / příspěvek na školku; firemní akce; možnost využití relaxační zóny; přestávky v průběhu pracovní doby; káva na pracovišti; reálná možnost kariérního růstu a mnoho dalšího….
Reprezentativní kanceláře s bezbariérovým přístupem se nacházejí v objektu Olomouckého CPI City Centra, v těsné blízkosti vlakového nádraží. Práce je vhodná i pro absolventy, či pro držitele průkazu ZTP. I bez dosavadní praxe, či zkušeností, z Vás díky propracovanému školícímu systému uděláme profíka v oblasti telemarketingu.
Očekáváme: minimálně odborné vyučení bez maturity; výborné komunikační dovednosti, bez vad řeči; aktivní přístup k práci, spolehlivost, loajalitu; chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se; uživatelskou znalost PC; prodejní zkušenosti a praxe v oblasti klientského servisu výhodou.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky ve všední dny od 9:00 do 18:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 70 - 110 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail