Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Diecézní charita Brno

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11270640782 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Oblastní Charita Hodonín vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:
Kontaktní / terénní sociální pracovník/ce
pro zařízení: Kontaktní adiktologické centrum Vážka, Pančava 56, Hodonín 695 01
Náplň práce:
Kontaktní a terénní práce s uživateli drog. Přímý kontakt s uživateli drog, poskytování sociálních služeb, včetně výměnného injekčního programu. Poradenství pro uživatele nelegálních drog, alkoholu a patologické hráče. Vedení dokumentace.
Požadujeme:
" Odpovídající kvalifikaci pro výkon činnosti Sociálního pracovníka, podle zákona č. 108/2006 Sb. (VŠ/VOŠ vzdělání v oborech: sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika)
" Orientaci v drogové problematice - výhodou je praxe v oboru
" Komunikační předpoklady a samostatnost
" Znalost práce na PC (Word, Excel)
" Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
" pracovní poměr na 1,0 úvazku
" odpovídající finanční ohodnocení
" možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
" pravidelnou supervizi
" zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, stravenky)
" zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
Předpokládaný termín nástupu:
září - říjen
Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis
(proč se hlásíte na toto pracovní místo) zasílejte do 31.8.2016 na adresu:
OCH Hodonín, Bc. Josef Čajka, Pančava 56, 695 01 Hodonín, tel: 518 343 842, mobil: 731 428 359
nebo na emailovou adresu: k-centrum@hodonin.charita.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha