Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení přípravy

referenční číslo: 516 | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho klienta, významného generálního dodavatele staveb s dlouholetou tradicí v oblasti přípravy a realizace projektů pozemních, dopravních, občanských, průmyslových staveb a energetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce

  • vedení oddělení přípravy
  • zpracování obchodně-technických nabídek v rámci stavební přípravy zakázek, odpovědnost za cenovou kalkulaci nabídky
  • zpracování podkladů pro výběrová řízení subdodávek v realizační fázi
  • výběr subdodavatelů na základě cenových a technických nabídek
  • za kontrolu zadávání požadovaných údajů o nabídkách a subdodávkách do informačního systému
  • upozorňování na možná rizika při zpracování nabídky a při výběru subdodavatelů v realizační fázi.
  • kontrolu prováděných analýz
  • vyhodnocení realizovaných zakázek dle nabídkové nákladové kalkulace.
  • provádění dílčích odborných činností v rámci realizačního týmu zakázky

Požadujeme

  • VŠ/ SŠ vzdělání stavebního směru je nezbytnou podmínkou
  • aktivní znalost anglického jazyka – vítána
  • znalost přípravy dokumentace obchodních nabídek do výběrových řízení
  • dobrou znalost práce na PC a v programech MS Office, MS Project, AutoCAD
  • znalost kalkulací stavebních prací
  • ochota k výjezdům na krátkodobé zahraniční služební cesty
  • samostatnost, odpovědnost, příjemné vystupování

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné společnosti
  • příležitost pro další vzdělávání a profesní růst
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, apod.

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita