Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALP consulting, s.r.o.

Pro našeho klienta, významného generálního dodavatele staveb s dlouholetou tradicí v oblasti přípravy a realizace projektů pozemních, dopravních, občanských, průmyslových staveb a energetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Vedoucí oddělení přípravy

referenční číslo: 516 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Náplň práce a zodpovědnost za :
- vedení oddělení přípravy
- zpracování obchodně-technických nabídek v rámci stavební přípravy zakázek, odpovědnost za cenovou kalkulaci nabídky
- zpracování podkladů pro výběrová řízení subdodávek v realizační fázi
- výběr subdodavatelů na základě cenových a technických nabídek
- za kontrolu zadávání požadovaných údajů o nabídkách a subdodávkách do informačního systému
- upozorňování na možná rizika při zpracování nabídky a při výběru subdodavatelů v realizační fázi.
- kontrolu prováděných analýz
- vyhodnocení realizovaných zakázek dle nabídkové nákladové kalkulace.
- provádění dílčích odborných činností v rámci realizačního týmu zakázky

Požadujeme:

- VŠ/ SŠ vzdělání stavebního směru je nezbytnou podmínkou
- aktivní znalost anglického jazyka – vítána
- znalost přípravy dokumentace obchodních nabídek do výběrových řízení
- dobrou znalost práce na PC a v programech MS Office, MS Project, AutoCAD
- znalost kalkulací stavebních prací
- ochota k výjezdům na krátkodobé zahraniční služební cesty
- samostatnost, odpovědnost, příjemné vystupování

Nabízíme:

- zajímavou práci v úspěšné společnosti
- příležitost pro další vzdělávání a profesní růst
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, apod.

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha