Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro vývojový a montážní závod tradičního výrobce s vynikajícím know-how a špičkovými výrobky hledáme pracovníka na pozici konstruktér strojů.

Konstruktér, projektant - ideální praxe pro studenty VŠ

referenční číslo: 6545 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Pro vývojový a montážní závod tradičního výrobce s vynikajícím know-how a špičkovými výrobky hledáme pracovníka na pozici konstruktér strojů. Pozice je ideální pro studenty VŠ technických směrů. Pracovní doba dle dohody - cca 2–3 dny v týdnu. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

Náplň práce:
- zpracování konstrukční dokumentace výrobních zařízení a linek

Požadujeme:

- kvalifikace v oblasti strojírenství, vhodné pro studenty VŠ
- výborná znalost práce na PC
- schopnost samostatné práce v 3D CAD systému

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí
- velmi zajímavou práci
- mzda 80 Kč/hod.
- dlouhodobou spolupráci
- praxi pro další profesní život
- pravidelný výplatní terín

Místo pracoviště: Liberec

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha