Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10755920758 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Pro našeho klienta, zavedenou ryze českou společnost působící na trhu informačních technologií hledáme šikovné kandidáty na pozici:

JAVA DEVELOPER

Nabízíme možnost jak kariérního startu juniorským uchazečům, tak příležitost ostříleným programátorům s chutí podílet se na vývoji informačních systémů pro celou řadu zahraničních klientů společnosti.

Co bude náplní Vaší práce?
Budete spolupracovat na vývoji s týmem JAVistů, rozvinete své znalosti v oblasti nových technologií a získáte možnost se kariérně rozvíjet.

Nabízíme Vám přátelský přístup a skvělý kolektiv kolegů, namísto svázané atmosféry velkých korporátních společností. Skvělou příležitost realizovat se na projektech pro zahraniční zákazníky. Flexibilní pracovní dobu s možností Home office. Spoustu firemních akcí a dalších zajímavých benefitů.

Očekáváme Váš zájem o oblast IT, buď VŠ vzdělání (i nedokončené) nebo praxi v oblasti programování. Znalost programování v JAVĚ, případně v jiném OOP a dále znalost programování databází SQL.

V případě, že jsme Vás zaujali, zašlete prosím životopis na email huspekova@perasperagroup.cz, pro bližší informace využijte telefonního kontaktu na čísle 702 143 288 nebo ICQ Account 669777853.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D., Huspeková, huspekova@perasperagroup.cz

Odpovědět na inzerát