Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EURONA s.r.o.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11068390738 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Náplň práce: aktivní podíl na chodu marketingového oddělení; plánování, příprava a podpora marketingových akcí a aktivit včetně marketingového plánu; podpora marketingového manažera; pomoc při zjišťování a vyhodnocování zpětné vazby od zákazníka; sledování trendů a monitoring konkurence s následnou analýzou; příprava propagačních materiálů společnosti; tvorba textů pro katalogy a etikety, návrh názvů, tvorba podkladů pro web.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání (marketing a příbuzné obory); praxe v marketingu min. 3 roky; práce v týmu, orientace v marketingu (analýzy, nástroje, atd.) a sledování aktuálních trendů; znalost AJ na komunikativní úrovni; zkušenosti s přípravou a realizací marketingových kampaní; strategické a zároveň kreativní myšlení; velmi dobrá znalost práce na PC; znalost systému K2 výhodou; výborné komunikační a organizační schopnosti; samostatnost a flexibilita; vysoké pracovní nasazení; ochota učit se novým věcem; pečlivost a systematický přístup; řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí české společnosti, odpovídající ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, možnost seberealizace, příspěvek na stravování.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha