Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INP Technology s.r.o.

Strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10931920759 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pozice: přípravář/ka - technolog/technoložka výroby
Požadavky:
Minimálně střední odborné vzdělání v technickém oboru
nebo vícelété pracovní zkušenosti v oboru konstrukce
Obor: zpracování kovů, průmyslové odhlučnění, ocelové konstrukce
Pracovní náplň:
- příprava pracovních podkladů (výkresy, kusovníky) pro výrobu
- řešení konstrukčních problémů ve spolupráci s vedoucím výroby
- kontrola kvality
- přehled o stavu jednotlivých projektů
Očekáváme:
- počítačové znalosti: AutoCAD, dobré uživatelské znalosti programů MS Office
- řidičský průkaz
- spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu
Výhodou:
- zkušenosti v oblasti kontroly kvality
Nabízíme:
- různorodé pracovní úkoly
- práce v týmu
- prostor pro nová řešení a nápady
Nástup možný ihned. Mzda: od 35 000,- Kč.
Kontakt:Svobodová Olga, tel.: 773 381 511, e-mail: svobodova@inp-technology.cz
životopis s průvodním dopisem zasílejte prosím pouze elektronicky na níže uvedenou e-mailovou adresu: svobodova@inp-technology.cz
Místo výkonu práce:INP Technology s.r.o.- Chotilsko 1

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha