Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektromontér - silnoproud

referenční číslo: 13454 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Vystudoval/a jste SOU/SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Hledáte si novou, různorodou práci a nevadí Vám cestovat v rámci zakázkách? Pracovali byste rádi pro významnou, stabilní společnost v Jihomoravském kraji? Láká Vás pozice ELEKTROMONTÉR – SILNOPROUD? Pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní, elektrotechnická společnost hledá kolegu/ kolegyni na pozici:

ELEKTROMONTÉR – SILNOPROUD (25 – 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Elektromontáže, servis a opravy daných zařízení
  • Zapojování a testování kabeláže
  • práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s týmovými kolegy
  • Cestování v rámci zakázek – ČR a SK

Požadujeme:

  • SOU/SŠ se zaměřením na elektro (ideálně silnoproud)
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Orientaci v elektrotechnické dokumentaci
  • Ochotu cestovat v rámci zakázek

Nabízíme:

  • Stabilní a různorodou práci ve významné společnosti
  • Velmi zajímavé finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj + cestování po ČR a SK

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha