Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník elektro – vývoj (AJ)

referenční číslo: 9924 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Máte elektrotechnické vzdělání, umíte zvládat stresové situace? Chcete využívat denně anglický jazyk na komunikativní úrovni?

Pak hledáme přímo Vás.

Mezinárodní stabilní výrobní společnost hledá do svých řad podporu do oddělení vývoje nových produktů na pozici:

PRACOVNÍK ELEKTRO – VÝVOJ (AJ)

Náplň práce

  • samostatná práce na projektech
  • spolupráce na vývoji a testování elektrických produktů
  • plnění úkolů, jež zadá Team Leader
  • tvorba dokumentace týkající se testování prototypů
  • asistence managementu, spolupráce v rámci oddělení

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • předchozí zkušenosti v elektrotechnickém vývoji velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka min. na středně pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou
  • základní znalost programování
  • pokročilá uživatelská úroveň ovládání PC - znalosti z oblasti síťových protokolů, topologií
  • ochotu cestovat (porady na pobočkách v zahraničí)
  • týmový duch

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • práce v menším kolektivu
  • půlroční prémie
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená navíc
  • příspěvek na životní / penzijní připojištění
  • možnost jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu

Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha