Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior HR konzultant

referenční číslo: 11679 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Nemáš za sebou pracovní zkušenosti, ale hledáš pracovní místo, kde to nebude nikomu vadit? Baví Tě práce s lidmi a k tomu máš i obchodní nadání?

Tak pojď pracovat k nám, ale předtím pošli ještě CV, ať o Tobě něco zjistíme

My jsme největší česká personální agentura, která je na trhu více jak 14 let a používáme ty nejlepší nástroje jak najít správné lidi na správné místo. Z důvodu rozšíření týmu hledáme kolegu na pozici:

JUNIOR HR KONZULTANT (23-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Budeš komunikovat s klientem v rámci pozic, které chce obsadit
  • Pak vystavíš inzerci tak, aby budoucí uchazeče zaujala
  • Vhodné profily kandidátů oslovíš telefonickým hovorem
  • Pak je zhodnotíš s klientem, a když je zaujmou, uděláš s nimi pohovor
  • Budeš pracovat i s interním systémem, LinkedIn a inzertními portály

Požadujeme:

  • Alespoň ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Pokud se anglicky domluvíš mezi přáteli, je to skvělé
  • Schopnost komunikovat s lidmi a vést s nimi pohovory
  • Měla by Tě bavit i operativní práce u počítače
  • Pokud jsi řidič, rádi Ti svěříme na schůzku firemní auto

Nabízíme:

  • 5 dnů navíc si ročně odpočineš (volno formou Sick Days)
  • Svou pracovní dobu si můžeš upravit, jak Ti vyhovuje
  • Pracovat z domu jednou za čas nám vůbec nevadí
  • V kancelářích si dáš dobrou kávu, čaj a občas i dort
  • Notebook a telefon je samozřejmostí
  • Termín nástupu: od 1.8.2016
  • Místo výkonu práce: Máme měsíc nové kanceláře na Florenci a jsou skvělé

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha