Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pokladní - až 105 Kč/hod., volba směn, výplata týdně

referenční číslo: 7461 | aktuálnost: 26. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, síť obchodů s potravinami a jeho pobočku v Poděbradech, hledáme šikovné a usměvavé pokladní - muže i ženy. Pozice je díky možnosti volby směn vhodná pro studenty, maminky na rodičovské dovolené, vitální důchodce, uchazeče z evidence ÚP - zkrátka pro všechny, kteří se rádi pohybují mezi lidmi. Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.

Požadujeme:

- spolehlivost a zručnost
- platný potravinářský průkaz
- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- hodinovou mzdu ve výši až 105 Kč (základní hodinová mzda 85 Kč, odměna za směny v listopadu 5 Kč, za směny v prosinci 10 Kč, v prosinci navíc příplatky za víkendové směny)
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost výběru směn - dny v týdnu i ranní nebo odpolední směna
- možnost týdenní výplaty mzdy
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Poděbrady

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail