Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr v nepřetržitém provozu

referenční číslo: 9890 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáte práci ve které uplatníte své technické a organizační znalosti?Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí a přirozenou autoritu?

Reagujte na nabídku, hledáme právě Vás

Nadnárodní společnost operující v gumárenském odvětví hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici:

MISTR v NEPŘETRŽITÉM PROVOZU

Náplň práce

Náplň práce:

  • Řešení nekvality práce, kontrola produktivity práce
  • Plánování a organizování výroby
  • Zodpovědnost za vedení týmu a chod provozovny
  • Dodržování pracovní a technologické kázně
  • Řešení krizových situací
  • Zpětná vazba a výkazy vedení společnosti

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici (ideálně 5 let)
  • Znalost anglického jazyka - výhodou
  • Umění rychle reagovat na vzniklé situace k řešení
  • Stresově odolnou osobnost s přirozeným respektem
  • Aktivní přístup

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního sebevzdělávání
  • Okamžitý nástup
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha