Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Hospodyně v domácnostech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10990980761 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Místo výkonu práce: obec Křešice

Profil pracovníka:
• Kladný vztah k domácím pracím a vaření, praxe jako hospodyně výhodou
• Vzdělání není podstatné, rozhodující je dosavadní praxe
• Schopnost organizace vlastní práce, naprostá samostatnost
• Časová spolehlivost, dochvilnost, pečlivost
• Řidičský průkaz sk. B podmínkou (nutnost nákupů, vyřizování pochůzek) - vlastní auto podmínkou
• Bydliště ideálně Děčín
• Bezúhonnost
- práce v nekuřáckém prostředí!

Pracovní náplň:
• Zajištění chodu domácnosti, úklid domu, domácí práce
• Vaření, nákupy
• Drobná výpomoc při péči o zahradu (zahradník a údržbář je v objektu

Nabízíme:
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Pracoviště v Děčíně - Křešicích
• Velmi dobré mzdové ohodnocení
• Nástup od 1.7.2016 nebo dohodou
• Pracovní doba (nástup mezi 6:00 - 6:30 hod. do cca 14:30 - 15:00 hod.)

Pohovory budou probíhat v sídle společnosti, tj. v Chabařovicích - Smetanova 683, PSČ 403 17, areál LogisticPark ZDEMAR (u Ústí nad Labem).

Kontakt: Ing. Denisa Gaislerová, tel. 725 215 533, Mailem zaslat životopis, foto, reference na prace@zdemar.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha