Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ESSA CZECH, spol. s r.o.

Máte zkušenosti s prací v oddělení nákupu ve výrobní společnosti - nejlépe přímo AUTOMOTIVE a tato práce Vás baví? Jste silná osobnost? Tak hledáme právě Vás.

vedoucí nákupu

referenční číslo: A9C13801 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Co Vás čeká:

- přímá zodpovědnost za nákupní oddělení
- zodpovědná a samostatná práce
- řízení 3 pracovníků nákupu
- vyjednávání o cenových, platebních a dodacích podmínkách s dodavateli včetně vypracování smluv v
českém nebo anglickém jazyce
- hodnocení dodavatelů
- vedení běžné agendy nákupního oddělení
- vystavání nákupních objednávek a kontrola plnění dodávek

Požadujeme:

- praxi na obdobné pozici min. 2 roky, velkou výhodou je v automobilovém průmyslu
- znalost hutních materiálů
- AJ na výborné úrovni, případně NJ
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- výborné vyjednávací schopnosti
- základní znalost systému kvality (ISO/TS výhodou)
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
- aktivní řešení problémů

Nabízíme:

- zajímavé platové podmínky
- pracovní místo v Úvalech u Prahy
- mobilní telefon + notebook
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- další vzdělávání

Místo pracoviště: Úvaly u Prahy

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha