Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BRASTY GROUP s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10745830721 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, pracovitost, pečlivost, zodpovědnost, základní znalosti IS (K2 výhodou), příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti, ochotu a pro zákaznický přístup, zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou.
Náplň práce: zadávání faktur do informačního systému K2, vydávání zakázek našim zákazníkům, řešení zákaznických požadavků, administrativní činnost spojená s výdejnou, psaní textů k produktům, zakládání produktových karet, psaní příspěvků na soc. sítě FB.
Nabízíme: práci na HPP kousek od centra Olomouce, práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmě, možnost kariérního růstu, motivující platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.
První kontakt možný POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

BRASTY GROUP s.r.o., Nadia Šimková, volna.mista@parfemgroup.cz

Odpovědět na inzerát