Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Cartie Business, s. r. o.

Prodejci po telefonu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11213920711 | aktuálnost: 5. 8. 2016

Náplň práce: řízení obchodních kanálu callcentra, tvorba callscriptů a metodických pokynů pro telefonní kontakt se zákazníky, plnění obchodních plánů (cílů, obratů, aktivit), nastavování procesů v rámci callcentra a zlepšování jejich efektivity, aktivní prodej klíčovým zákazníkům + hledání nových, hodnocení hovorů, analýzy, ZV a koučing operátorů, udržování firemní kultury, vzdělání a rozvoj podřízených. Praxe v oboru výhodou.
Požadavky: manažerské dovednosti s prokazatelnými výsledky, komunikační a organizační schopnosti, výborné prodejní dovednosti, schopnost motivovat tým, empatie, AJ na komunikativní úrovní výhodou, zvládání práce pod tlakem a řešení krizových situací, vysoká úroveň práce Excel a dalšími programy MS Office, ŘP sk. B.
Nabízíme: příjemný a přátelský kolektiv se silným zázemím a jistotou, moderní a atraktivní pracovní prostředí, bonusy z prodeje, firemní mobil s neomezeným voláním.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail