Typ nabídky

Minimální mzda

Právník

referenční číslo: A9962798 | aktuálnost: 10.02.2017

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici právníka odboru právního

Právník

Náplň práce

MČ Praha 7 přijme do pracovního poměru právníka
Veškeré požadavky pro výkon funkce a výběrové (poptávkové) řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
Orientace v právních předpisech, zejména:
 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník,
 zák. č. 131/2000 Sb., zákon o hlavním městě Praze,
 zák. č. 99/1963 Sb., občanský soudní řád,
 zák. č. 500/2004 Sb., správní řád,
 zák. č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti
 znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
 spolehlivost, samostatnost, pečlivost
 výhodou zkušenost s právními informačními systémy (spisovou službou E-spis, iDES)
 trestní bezúhonnost
 zkušenost z jednání před soudy výhodou

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Zařazení do 11. třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.
Zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Praha 7

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské