Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ELEKTRO CENTRUM expert, s.r.o.

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10903640797 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Místo výkonu práce: areál Tesco, Chebská 2931, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Ne (dle plánu směn) v rozmezí 9:00-19:00 h. Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, příjemný vzhled a vystupování, chuť učit se novým věcem, uživatelská znalost práce na PC, středoškolské vzdělání nebo výuční list, samostatnost, spolehlivost, schopnost převzít odpovědnost, trestní bezúhonnost, základní znalost NJ výhodou. Nabízíme: odměňování podle dosažených výsledků, firemní benefity, příplatky na stravenky, firemní školení, možnosti ke zvyšování kvalifikace, zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravu. Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo osobně na prodejně v areálu Tesco, Chebská 2931, 352 01 Aš.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail