AGEL a.s. je mezinárodní společností zabývající se řízením a poradenskou činností v oblasti zdravotnictví. Skupina AGEL je největším privátním seskupením poskytovatelů zdravotní péče a dalších zdravotnických zařízení ve střední a východní Evropě.

Referent/ka finančního oddělení

referenční číslo: A976CA17

Náplň práce

• zajišťování administrace úvěrové dokumentace,
• příprava a kontrola příkazů k platebnímu styku,
• zpracování podkladů k provoznímu financování skupiny AGEL.

Požadujeme

• SŠ s maturitou popř. VŠ nejlépe ekonomického směru,
• min 2 roky praxe, přičemž praxe v bance velkou výhodou,
• znalost finančních výkazů, základní orientace ve finančních produktech
a úvěrové dokumentaci,
• nutná dobrá znalost Excel,
• orientace v programech elektronického bankovnictví
• zkušenosti s administrací úvěrové dokumentace.
• osobnostní předpoklady (samostatnost, loajalita, vytrvalost, ochota učit se novým věcem),
• analytické myšlení, vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita.

Nabízíme

• stabilní práci pro významnou společnost v oblasti zdravotní péče,
• práci v přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí,
• finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem,
• zaměstnanecké výhody - stravenky, příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění, vitamínové balíčky, stabilizační odměny a další.
• možnost profesního a kariérního růstu v rámci skupiny AGEL.

Místo pracoviště: Prostějov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

Kontaktní údaje: Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz