Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AVIS COLOR s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11081600780 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Nabízíme více než jen práci ve skladu. Hledáme šikovného pracovníka se zájmem o malířské a dekorační techniky.
Náplň práce: míchání barev, manipulace se zbožím - příjem a výdej, příprava vzorků dekoračních technik
Požadavky:
fyzická zdatnost, manuální zručnost
bystrost, schopnost rychle se učit
samostatnost, spolehlivost
ŘP sk. B
základní znalost práce s PC
ŘP na motorový vozík výhodou
Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků
zázemí stabilní společnosti
odborné proškolení
možnost profesního růstu
Mzdové rozpětí: od 18.000 Kč a více dle výsledků
Vhodné i pro: absolventy středních škol
Životopis zašlete na e-mail:avismarketing@oikos.cz , proběhne výběrové řízení.
Více info na 777 810 365

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha