Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí úseku TPV - strojírenství

referenční číslo: S051/251116 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro strojírenskou společnost, která vyrábí kotle, tlakové nádoby a speciální ocelové konstrukce na zakázku, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
VEDOUCÍ ÚSEKU TPV - strojírenství

Náplň práce

Budete zodpovědný za řízení a efektivní práci úseku TPV při zpracování podkladů pro výrobu, povedete cca 5 podřízených.
Konkrétně budete mít za úkol:
- zajistit komplexní technologickou přípravu zakázek
- zpracovat normy a časování pro výrobu
- kalkulovat cenu výrobku
- zpracovat podklady pro nákup do zakázky
- úzce spolupracovat s výrobou a jakostí
- správu dat spojených se zakázkami

Požadujeme

- SŠ/VŠ strojní
- zkušenost s technologickými postupy pro zpracování kovových materiálů
- praxe z TPV výhodou
- zkušenost s vedením menšího týmu
- orientace v projektové dokumentaci
- uživatelská znalost PC

Nabízíme

Nabízíme vedoucí pozici ve strojírenské společnosti s kvalitní strojírenskou výrobou. Výhodné mzdové podmínky, týden dovolené navíc a další benefity.

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: technolog ve strojírenství, vedoucí výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita