Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Pro našeho klienta z oblasti stavebnictví hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Projektového manažera pro Prahu a okolí. Převážně se náš klient zabývá rekonstrukcemi bytových jader, rekonstrukcemi bytů, vstupů do domů, přestavbami společných prostor v obytných domech, dalšími převažujícími činnostmi jsou malířské, pokladačské a zejména dokončovací činnosti při rekonstrukcích či stavbách středního a menšího rozsahu. Kandidát na dané pozici řeší ve spolupráci s obchodním odělením komplexně zakázku, tedy od vyjednávání rozsahu prací, přes dohled a organizování vlastní realizace až po řešení vzniklých situací (extra dodělávky, opravy, předělávky) během realizace, včetně doladění všech detailů po realizaci.

Projektový manažer (stavební technik)

referenční číslo: 4127 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Popis pozice:

- zajištění optimální realizace nových staveb a rekonstrukcí
- dohled nad kvalitou a harmonogramem prací
- zodpovědnost za dodržení stanovených termínů
- kontrola objednávek a dodávek
- kontrola projektové dokumentace
- komunikace v rámci týmu i s klientem

Požadavky:

- SŠ/VŠ stavebního směru
- 5 let zkušeností v oboru
- časová flexibilita
- spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

- trvalé zaměstnání u stabilní české společnosti
- vysoký plat a navíc odměňování dle realizovaných zakázek (v řádu desetitisíců)
- odpovědnou a perspektivní práci v přátelském kolektivu
- sl. vůz Mercedes i k soukromému využití
- nástup nejlépe ihned

V případě zájmu o tuto pozici v naší společnosti zašlete Váš životopis spolu s Vašimi kontaktními údaji.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha