Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Domov pro seniory Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10873420738 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Místo výkonu práce: Domov Sluníčko Ostrava-Vítkovice

V případě zájmu kontaktuje zaměstnavatele na email sloncikova@domovslunicko.cz

Požadavky na odbornost: minimálně základní vzdělání a absolvování akreditovaného kurzu "Pracovník v soc. službách pro přímo obslužnou péči" dle § 116a) zákona č. 108/2006 Sb.o sociálních. službách v pl. znění v rozsahu nejméně 150 hodin.

Náplň práce: Poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní přímé péče o fyzicky a psychicky postižené klienty, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu např. pomoc při podávání jídla, pití a při příjmu stravy, pomoc při osobní hygieně a oblékání, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, např. doprovod klienta při návštěvě lékaře v zařízení i mimo něj, podpora při udržení stávajících soc. a společenských kontaktů. Podpora dosavadních schopností, posilování životní aktivizace klientů, nácvik jednoduchých denních činností.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 12 000 - 14 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Domov pro seniory Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace, Jana Slončíková, PaM, sloncikova@domovslunicko.cz, +420 596 781 323

Odpovědět na inzerát