Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Nákupčí rychloobrátkového zboží

referenční číslo: 11732 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Jste samostatná a průbojná osoba, které nechybí aktivní přístup k práci? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a chcete jej využívat každodenně? Máte obchodního ducha? Pak je tato pozice určená právě Vám

Mezinárodní společnost se sídlem v Brně obsazuje pozici NÁKUPČÍ RYCHLOOBRÁTKOVÉHO ZBOŽÍ

Náplň práce

  • Nákup rychloobrátkového zboží
  • Spolupráce s dodavateli z celého světa
  • Vyřizování reklamací
  • Zajišťování včasnosti dodávek zboží
  • Úzká spolupráce s prodejním oddělením, dopravci
  • Reportování nadřízeným

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Vynikající znalost anglického jazyka (znalost španělštiny nebo francouzštiny výhodou)
  • Zkušenost s obchodováním v oblasti rychloobrátkového zboží
  • Odolnost vůči stresu
  • Analytické myšlení, předvídavost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Zodpovědnou práci s možností ovlivnit si výši výdělku
  • Bonusy z obratu
  • Kafeterie
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha