Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

UVM interactive, s.r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10682340729 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Náplň práce:
• vytváření modulů pro systém IS Firon
• práce na zlepšování a rozšiřování UI
Naše požadavky:
• znalost PHP (OOP samozřejmostí), XHTML a CSS (základy HTML 5 výhodou)
•pokročilá znalost MySQL
• flexibilita
• znalost javascriptu (jquery framework výhodou)
• schopnost a ochota rychle se učit
Novému pracovníkovi nabízíme:
• práci na zajímavých projektech
• časovou flexibilitu - pracovní doba dle vašeho rozvrhu - možnost práce při studiu
• potřebné zázemí práci v mladé, dynamické firmě v rychle rostoucím odvětví
• možnost pracovního růstu
• za tvrdou práci zajímavé ohodnocení odvíjející se dle praxe
Místo a čas:
• nástup: ihned
• místo práce: Liberec, Mrštíkova 399/2b
• pracovní doba: dle dohody, minimálně 20 hodin týdně
V případě Vašeho zájmu o práci v UVM interactive, s. r. o. nám zašlete Váš stručný motivační dopis a profesní životopis. Na jeho základě Vás vyzveme k pohovoru.
Kontakt: Jakub Urban / urban@uvm.cz / 602 156 053

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

UVM interactive, s.r.o., Jakub Urban, urban@uvm.cz, +420 602 156 053