Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VISCOFAN CZ s.r.o.

Provozní elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11569330748 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Náplň práce: seřizování řásnícíh strojů, elektroopravy strojů a jejich příslušenství, práce ve výrobní hale v 8 hodinových směnách (Po-Pá - ranní, odpolední, noční)
Požadujeme:SŠ elektrotechnického zaměření, vyhláška 50 § 6, základní znalost výkresové dokumentace, fyzická síla, schopnost pracovat v kolektivu a analyzovat problém
Nástup co nejdříve
Nabízíme:zajímavou práci v nadnárodní firmě, dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity, práci v centru Českých Budějovic
Plat:základ 19.660,- Kč hrubého + osobní ohodnocení + příplatky (po zaučení průměrně 25.000 ,- Kč hrubého)
Životopisy zasílejte na pavlikovar@gamex.viscofan.com nebo odevzdejte osobně na personálním oddělení VISCOFAN CZ s.r.o.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 660 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha