Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stimul - personální poradenství

Koordinátor a podpora uživatelů - interní First Support s NJ

referenční číslo: S028/120916 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pro vlastní zastoupení německé společnosti v ČR (cca 34 - 40 zam.), vzhledem k dalšímu plánovanému rozvoji pobočky, hledáme kolegyni či kolegu se zájmem o počítače pro pozici:
KOORDINÁTOR a PODPORA UŽIVATELŮ - interní First Support s NJ

Uvedená pozice je vhodná pro kandidáty i se zatím menší pracovní zkušeností, ale se zájmem o IT podporu a využití jazykové vybavení. Budete komunikovat s centrálou, IT specialisty v Německu při řešení požadavků na počítačové vybavení pracoviště pro nově nastupující kolegy. Dále budete v jednání s externím dodavatelem - HP pro servis IT, pro řešení pravidelné údržby či pro podporu kolegům v obchodním a technickém oddělení, logistice pro uživatelské problémy.
Spolupracujete příležitostně na překládání při školení, při překladu mailové komunikace kolegům, kteří nejsou jazykově vybaveni apod.

Požadujeme:

Požadavky:
- min.SŠ vzdělání
- určitá zkušenost s údržbou IT - podpora uživatelů, jednodušší opravy, instalace tiskáren apod.
- ochota pomáhat kolegům v provozních odděleních firmy - uživatelům
- vstřícné jednání, komunikace
- zájem se učit
- PC znalost - na úrovni vyššího uživatele, první podpory
- znalost němčiny - denní využití

Nabízíme:

Jsme otevřeni kolegyni / kolegovi i s nějakou zkušeností v podobné práci při škole či 2-3 roky od studií. Přivítáme i zkušenějšího kolegu. Důležitý je zájem o německý jazyk.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail