Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CRYTUR, spol. s r.o.

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11085670706 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Náplň práce:
Koordinace spolupráce s externím správcem sítě a koncových zařízení.
Administrace aplikací, například K2 Admitec, PALSTAT, PDM a dalších, užívaných při vývoji a výrobě (číselníky, uživatelé, sestavy).
Řešení incidentů a provozních problémů těchto aplikací.
Koordinace rozvoje aplikací jejich externími dodavateli.
Spolupráce s interním R&D a externími partnery při vývoji SW částí našich produktů.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického typu, IT zaměření výhodou.
Dobré znalosti v oblasti informačních technologií (včetně MS Office).
Schopnost komunikovat s uživateli různých skupin potřeb.
Prokazatelnou zkušenost se správou aplikací.
Znalost angličtiny na velmi dobré komunikační úrovni.

Nabízíme:
Plný pracovní úvazek.
Pružnou pracovní dobu.
Smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Samostatnou, kreativní a odpovědnou práci.
Kompetitivní ocenění.
5 týdnů dovolené.
Stravenky.
Životní pojištění.
Zázemí rychle se vyvíjející české společnosti.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 140 zaměstnanci a obratem 160 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha