Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Technolog chemie/farmacie, 30-55 000 Kč

(referenční číslo: 5-30-213327/JD)

Vyznáte se v oblasti technologií ve výrobě?
Jste chemik, technik nebo nejlépe obojí?

Pak je to příležitost pro Vás

Práce je vhodná také pro uchazeče s kratší praxí a povědomím o daném oboru, protože ve firmě je řada zkušených kolegů, kteří se nebojí své znalosti a zkušenosti předat dál.

Náplň práce:

  • zopdovědnost za technologii ve výrobním úseku
  • zodpovědnost za udržení štíhlé výroby
  • navrhování nových technologických postupů
  • velmi úzká spolupráce s ostatními úseky ve společnosti
  • komunikace se sesterskými společnostmi v zahraničí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického/chemicko-technologického
  • alespoň kratší praxe v oblasti technologie/procesního inženýrství
  • dobrá komunikativní znalost AJ
  • výhodou zkušenosti s projektovým řízením
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • znalost MS Office, Oracle výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • pružná pracovní doba
  • zaškolení a další vzdělávání v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené, dodatečné dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na závodní stravování, vitamínové balíčky, příspěvek na zdravotní péči, pitný režim, masáže zad a šíje zdarma, v individuálních případech příspěvek a asistence při relokaci
  • dotované volání i pro rodinu
  • kvartální či roční prémie + bonusy z podílu na výsledcích firmy
  • prémie za splněnou docházku
  • možnost pracovat na zajímavých projektech pro neustále se rozvíjející společnost
  • inspirující a přátelské pracovní prostředí
  • rozvoj jazykových znalostí
  • hmotné zabezpečení zaměstnanců při organizačních změnách
  • odměny při významných životních a pracovních výročích

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Region: Královéhradecký kraj
Obor: Potravinářství a chemie
Typ nabídky: Zaměstnání