Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester

referenční číslo: 6807 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Do you want to be the right hand of programmers? Do you like manual testing and want to use the English language?

If so, send us your CV

TESTER (20 – 35.000 CZK)

Náplň práce

  • Manual Testing
  • Creating technical scenarios
  • Communication with team and programmers
  • Creation of technical documentation

Požadujeme:

  • University degree or high school in technical field
  • Advanced knowledge of MS Office
  • Intermediate communicative level of English
  • Experience with manual testing advantage

Nabízíme:

  • Work on international projects
  • Attractive financial salary
  • Ability to travel abroad
  • 5 weeks holiday
  • Place of work: Zlin

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha