Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Obchodní konzultant - FIX + bonusy

referenční číslo: A819E06E | aktuálnost: 1. 10. 2016

Hlavním úkolem této pozice u našeho klienta je budování vztahu s klienty společnosti.

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí (kanceláře v centru Prahy a Brna)
- fixní plat 15.000 + provize – práce na HPP
- komplexní systém vzdělávání a tréninků zaměřených na komunikaci - hrazený firmou
- intenzivní marketingová podpora
- profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
- zvyšování svých profesních znalostí - pozice s kariérním postupem
- práci v kolektivu

Požadujeme:
- minimálně SŠ/SOU vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- dobré komunikační schopnosti
- perfektní znalost českého jazyka - cizí jazyk výhodnou
- uživatelskou znalost práce na PC
- proklientský přístup
- ochotu učit se novým věcem
- sebevzdělávání
- tah na branku

Náplň práce:
- komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti
- kontrola a support
- zajišťování technické podpory klientům společnosti
- reporting pro vedení společnosti

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha