Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11135800791 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Pro úspěšnou společnost podnikající v oblasti plastikářské výroby hledáme technika pro přípravu oprav, a to na pozici juniora a seniora.

Co Vás čeká?

příprava a plánování oprav v rozsahu schváleného plánu oprav
spolupráce na objednávání materiálu a ND pro servisní a opravárenské činnosti
realizace konstrukčních úprav, zpracování změn a odchylek v dokumentaci strojů a zařízení
inovace technických stránek procesu výroby, spolupráce na konstrukčním řešení strojů
technická podpora přípravy a realizace investičních akcí pro plastikářské technologie
evidence a kontrola technické dokumentace výrobních linek a zařízení

Co byste měli splňovat?

technické vzdělání VŠ/SŠ strojní
v případě seniora 5 let praxe v oboru konstrukce a opravy strojů/plastikářské technologie výhodou, juniorská pozice je vhodná pro absolventa SŠ/VŠ
velmi dobrá znalost práce s technickou dokumentací; dobrá znalost práce s konstrukčním software (AutoCad, Inventor)
technické myšlení a tvořivost při řešení úprav konstrukce strojů; odpovědnost, důslednost a aktivní přístup; komunikativní znalost AJ
ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout

profesní seberealizaci v úspěšné obchodně výrobní společnosti
adekvátní finanční ohodnocení

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete Váš životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha