Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TIGEMMA, spol. s r.o.

Vedoucí úředníků v logistice

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11470030781 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Pracovní náplň:
1. Připravuje expedici zásilek podle předaných podkladů a odpovídá za jejich úplnost a za správnost údajů na dokladech, které doprovází expediční zásilku
2. Sestavuje průvodní dokumentaci a podklady pro odbavování a fakturaci
3. Kontroluje fyzický stav počtu kusů, konfrontuje s dodacím listem a kontroluje funkčnost balení.
4. Objednává tuzemskou a mezinárodní přepravu.
5. V případě potřeby provádí fotodokumentaci expedované zásilky a zajišťuje její archivaci
6. Zodpovídá za expedici zásilek a sklad rozpracované výroby
7. Vede záznam o pohybu expedovaných výrobků v informačním systému
8. Rozděluje úkoly provozu na jednotlivé zaměstnance.

Požadavky:
SŠ vzdělání; organizační a řídící schopnosti; flexibilita; zkušenost s ovládáním PC; orientace v problematice přepravy a skladování; praxe na obdobné pozici

Nabízíme:
zázemí stabilní firmy na trhu; zaměstnanecké benefity (bonusy, prémie, firemní akce); příspěvek na dopravu a stravování

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha