Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MICONEX s.r.o.

Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11045000740 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Společnost MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Pro nové vývojové projekty hledáme kandidáty na pozici konstruktér/ka.
Náplň práce:
zpracování návrhu řešení úkolu
tvorba výkresové dokumentace na základě
vypracovaného 3D modelu
detailní návrh konstrukce 3D
ověření funkčnosti řešení
změny ve výrobní dokumentaci a její evidence
Požadujeme:
VŠ (strojní, mechatronika) nebo SŠ (strojní) s víceletou praxí
praxe na podobné pozici v oblasti konstrukce strojů min. 2 roky nutnou podmínkou
zkušenost s kapalinovými a pneumatickými systémy výhodou
praxe s návrhem prototypů, nebo s návrhem plastových konstrukcí výhodou
znalost práce v CAD 3D podmínkou (jeden ze SW – Inventor, SolidEdge, Proengineer, SolidWorks, Catia)
ochota cestovat do zahraničí
komunikativní znalost AJ podmínkou- denní komunikace se zákazníkem
samostatnost
ochotu pracovat v mezinárodním týmu
vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
zajímavou práci - možnost podílet se na rozvoji unikátní technologie
zajímavé platové ohodnocení
možnost osobního rozvoje
systém vzdělávání, firemní jazykové kurzy
Místo výkonu práce:
Liberec
Datum nástupu:
IHNED / dle dohody

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha