Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební technik / mistr

referenční číslo: A7785E79 | aktuálnost: 02.05.2017

STRABAG Rail a.s.

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase, na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Když naši zaměstnanci převezmou iniciativu a odpovědnost, a přitom všichni táhnou za jeden konec pomyslného provazu, pak jsou možnosti nekonečné - i vzhledem k osobní kariéře. Staňte se součástí našeho týmu Hledáme angažované, kvalifikované a inovativní zaměstnance se sociální kompetencí. Jako atraktivní zaměstnavatel nabízí koncern rozmanité oblasti nasazení, dalšího vzdělávání a kariéry, a to na lokální i mezinárodní úrovni. Těšíme se na to, že Vás budeme mít možnost poznat K posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce

Stavbyvedoucí / mistr
Specializace:
- tramvajové tratě
- železniční svršek

Požadujeme

Požadujeme:
- SŠ vzdělání stavebního zaměření
- zkušenost s realizací dopravních staveb
- schopnost samostatného uvažování a rozhodování
- znalost PC - zejména MS Excel
- vysoké pracovní nasazení
- komunikativní znalost AJ nebo NJ vítána
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:
- nadstandardní možnost seberealizace a růstu
- perspektivní zaměstnání v zázemí silné společnosti
- přátelský pracovní kolektiv
- nástup dle dohody

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč

Místo pracoviště: celá ČR

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita