Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum inkluze o.p.s.

Pedagogové volného času

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11068170742 | aktuálnost: 19. 7. 2016

  • Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo vzdělání odpovídající požadavkům zákona o sociálních službách - kvalifikace pracovníka v sociálních službách / sociálního pracovníka, terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu v prostředí sociálně znevýhodněných domácností a lokalit, zodpovědnost, schopnost týmové práce, schopnost samostatné práce, aktivní přístup, zkušenost s prací s dětmi předškolního věku výhodou.

Náplň práce: Výchovná a vzdělávací práce s dětmi ve věku 3-7 let, spolupráce s rodinami dětí za účelem zlepšení předškolní přípravy, spolupráce s pedagogy MŠ, včetně adaptačních aktivit v MŠ, sociální práce s jejich rodinami s cílem zlepšení předškolní přípravy.
Mzda 13 000 - 18 000 Kč, dohoda o provedení práce na dobu určitou do 31.7.2019, zkrácený úvazek 32 hodin týdně, nástup srpen 2016, pracoviště: Budišov nad Budišovkou.
Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející neziskové organizaci, metodickou podporu zkušených pracovníků organizace, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, adekvátní platové ohodnocení, možnost dlouhodobé spolupráce na dalších aktivitách Centra, možnost proplácení jízdného do místa zaměstnání.
KO: Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747, e-mail: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 13 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail