Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11507000779 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Do německé strojní výrobní společnosti na Stříbrsku, otevíráme zajímavou karierní příležitost pro absolventy i zkušené technology na pozici:

SPECIALISTA VÝROBNÍCH POSTUPŮ - STROJÍRENSTVÍ

Váš profil:
-SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
-NJ na komunikativní úrovni
-znalost technické dokumentace, povědomí o technologických postupech
-praxe v oblasti technologie výhodou

Náplň práce:
-spolupráce s centrálou společnosti v Německu na vývoji nových technologií
-denní komunikace s oddělením konstrukce a vývoje v NJ
-mapování technologických postupů a návrh na jejich zlepšení
-participace na zavádění nových strojů a technologií do výroby
-provádění funkčních materiálových zkoušek

Nabízíme:
-působnost v moderním technologickém prostředí renomované společnosti
-nadstandardní finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi
-příspěvek na dojíždění
-letní a vánoční prémie
-5 týdnů dovolené
-dotované stravování
-příspěvek na penzijní připojištění
-sportovní a kulturní aktivity

Zájemci o bližší jednání k uvedené pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: hajkova@perasperagroup.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D., Markéta Hájková, hajkova@perasperagroup.cz., +420 607 043 747