Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11222760709 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Místo výkonu práce - Ostrava

Náplň práce:
-Vedení a řízení svěřeného operátorského týmu
-Budování pozitivní atmosféry a motivace obchodního týmu s orientací na výsledky
-Spolupráce s tréninkem nad adaptací nováčkům pravidelná ZV a náslechy hovorů
-Reporting směrem k nadřízenému a práce v interním systému

Požadujeme:
-SŠ vzdělání
-min. roční praxe s prodejem nebo v call centru
-anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace s managementem společnosti)
-Znalost práce na PC, MS Office (Excel) – reporting
-Organizační a komunikační dovednosti
-Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
-Nadstandardní platové ohodnocení v oblasti call center, vyplývající z povahy prodávaného produktu (fixní plat + odměny)
-Intenzivní školení v oblasti Forex a prodejních dovedností
-Jazykové a dovednostní kurzy ZDARMA
-Příjemné pracovní prostředí (chill room, fotbálek, káva a občerstvení na pracovišti, firemní akce, hodnotné odměny/dárky, apod.)
-Práce v centru Ostravy

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, Michaela Habartová, michaela@cdr-cz.com, +420 773 020 869