Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MORKUS Morava s.r.o.

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11077800708 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
vytváření návrhů obchodních a výrobních smluv; evidence obchodních a výrobních zakázek
vystavování objednávek; vystavování faktur za dodávky a provedené práce dle obchodních smluv; vyhodnocení a ekonomická kontrola zakázek; sledování CASH FLOW - predikce a hodnocení; kontrola a odsouhlasení přijatých faktur; zkušenosti s dotacemi z EU výhodou; samostatné vedení firemních porad a jednání; sestavování reportů a analýz pro vedení společnosti; úzká spolupráce s fakturačním oddělením a účetní kanceláří; znalost práce v informačním systému Helios

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání - nejlépe ekonomického nebo právního směru; praktické zkušenosti na obdobné pozici; znalost AJ na velmi dobré komunikační úrovni i písemnou formou; praxi na ekonomické pozici minimálně 3 roky; organizační a komunikační dovednosti; vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalitu, důvěryhodnost; přirozený ekonomický talent, nadšení a sebemotivaci; schopnost definovat a realizovat firemní strategii; důslednou a systematickou ekonomickou činnost; dynamickou osobnost s orientací na dosažení cílů; flexibilitu, praktické myšlení a zodpovědný přístup; hluboký zájem o ekonomický obor, včetně prohlubování odborných znalostí; ochotu přijmout zodpovědnost za svěřenou oblast ekonomiky firmy; znalost práce s MS Office; reprezentativní vystupování, kultivovaný projev; schopnost rychle se učit novým věcem; samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:
odměňování závislé na osobních výkonech; příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu; vzdělávací kurzy, školení; možnost profesního růstu; moderní pracovní prostředky; firemní akce; mobilní telefon a notebook

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personal@morkus-morava.cz;
- telefonicky na čísle +420 777 806 554 - paní Jana Nováková

Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 109
753 61 Hranice 4

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha