Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BOXMAKER s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10882110774 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Požadované vzdělání: USO
Jedná se o hlavní pracovní poměr
Náplň práce: podpora prodeje, tvorba kalkulací a nabídek, komunikace se zákazníky
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat, dobré komunikativní schopnosti, znalost cizího jazyka NJ nebo AJ, výborné znalosti práce na PC, MS Office, znalost SAP výhodou,
Místo výkonu práce: Obec Býkev u Mělníka
Životopisy zasílejte na adresu:martin.lovcuk@boxmaker.cz nebo na adresu:
Ing. Martin Lovčuk
Boleslavská 728
507 43 Sobotka
Do předmětu napište pracovní pozici, na kterou se hlásíte + provoz Býkev
Pokud se dostavíte na osobní schůzky přinést životopis sebou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

BOXMAKER s.r.o., Ing. Martin Lovčuk, martin.lovcuk@boxmaker.cz