Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CORECT Beránek s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11171310745 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pozice: Obchodní zástupce-rozvozce zboží /autodílů/
Pro okres: Litoměřice
Jedná se o práci na plný úvazek na HPP.
Pracovní náplň: Zodpovědnost o zákazníky v daném okresu a rozvoz zboží k zákazníkům. Vyhledávání a navazování nových obchodních vztahů v oblasti autoopravárenství a prodeji náhradních dílů.
Požadujeme:

  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu
  • vysoké pracovní nasazení
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost
  • samostatnost v jednání, schopnost přípravy a vedení schůzek u zákazníků
  • obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost
  • schopnost dodržovat firemní pravidla
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti
  • práce na HPP
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • dobré platové ohodnocení dle výsledků

Životopisy zasílejte na adresu teplice3@corect.cz a do předmětu mailu prosíme napište ,,Pracovní pozice - okres Litoměřice"

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 16 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha