Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hotel Duo a.s.

Číšníci a servírky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9269400705 | aktuálnost: 13. 10. 2016

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY
POŽADUJEME: vyučení v oboru, komunikační dovednosti, praxe není podmínkou, vhodné pro absolventy
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha bar, restaurace, terasa, kofeebreaky, rauty, míchané nápoje apod.
NABÍZÍME: Dobré platové ohodnocení v závislosti na dosahovaných výsledcích.
Práci v mladém kolektivu ve stabilní společnosti..
Možnost ubytování á 100,- Kč měsíčně a stravování (sn-10,-, ob-25,-, ve 15,- Kč).
Náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč, bude vyplacen v den nástupu do zaměstnání.
PRVNÍ KONTAKT: životopis poslat na e-mail: daniel.svabik@hotel-duo.cz
ověřeno 11.10.16.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Hotel Duo a.s., Ing. Michal Silon, michal.silon@hotel-duo.cz, +420 602 531 740