Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11217550742 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Nástup ihned. Osobní schůzku je nutné si nejdříve telefonicky domluvit na telefonním čísle 736 626 086 v pracovní dny od 13 do 15 hodin nebo email nikol@zolikovaprace.cz.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, aktivní týmovou spolupráci na pracovišti, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat.
Náplň práce: montážní práce pří výrobě montážních celků dle výrobní a technologické dokumentace, kontrola a balení montážních celků dle výrobní a technologické dokumentace, identifikace montážních celků v procesu výroby a po ukončení výroby, identifikace, značení a separace neshodných dílů z procesu montáže, aktivní spolupráce s oddělením jakosti, samostatné provádění běžné očisty pracovního místa a zařízení, udržování pořádku na pracovišti, úklid po pracovní činnosti. Pracovní doba: Po-Pá 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 hod.
Nabízíme: stálou práci s dlouhodobou perspektivou (možnost prodloužení PP), stravenky 65 Kč,
13. plat. Pracoviště: Kralice na Hané.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 85 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha